Langowski Logistics Partnerem konferencji INTERMODAL IN POLAND 2023
Langowski Logistics został Partnerem konferencji INTERMODAL IN POLAND 2023. Podobnie jak w poprzednich latach wydarzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem przedsiębiorstw z branży logistycznej.

Langowski Logistics organizuje transport ładunków drobnicowych i pełnokontenerowych między Polską a Chinami i innymi krajami azjatyckimi. Firma ta specjalizuje się także w usługach project cargo i logistyce magazynowej – niedawno otworzyła nowy magazyn w Pomorskim Centrum Logistycznym.
Najważniejsze wyzwania i zmiany w światowych łańcuchach logistycznych będą tematem konferencji INTERMODAL IN POLAND 2023. W ubiegłym roku w największym wydarzeniu branży transportu intermodalnego w Polsce wzięło udział 300 przedsiębiorców, ekspertów w dziedzinie transportu i logistyki, samorządowców i przedstawicieli administracji publicznej. Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się 13-15 czerwca. Podobnie jak w ubiegłym roku spotkamy się w zabytkowej przestrzeni Zamku w Janowie Podlaskim, położonym w pobliżu jednego z najważniejszych hubów logistycznych na intermodalnym szlaku łączącym Europę i Azję.
Wyjątkową okazją dla uczestników będzie możliwość wzięcia udziału w wizycie studyjnej w terminalach Rejonu Przeładunkowego Małaszewicze — Terespol. Wysoki poziom merytoryczny debat i prelekcji oraz możliwość zobaczenia w praktyce jak funkcjonuje polski „suchy port” na intermodalnym Nowym Jedwabnym Szlaku sprawiają, że wydarzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem. Partnerami konferencji zostało już 19 firm.
Zapraszamy już dziś do zarejestrowania uczestnictwa, aby skorzystać z oferty promocyjnej Early bird. Formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie: https://intermodalinpoland.eu/janow-podlaski-malaszewicze-2023/