Partnerzy portalu

Locotranssped Sp. z o.o.

Tagi:

Spółka Locotranssped powstała w 2010 roku w Poznaniu. Od samego początku działalności skoncentrowaliśmy się na kompleksowej obsłudze spedycyjnej firm.

Locotranssped Sp. z o.o.

ABP. Antoniego Baraniaka 88c bud. D
61-131 Poznań
NIP 783-168-20-17

biuro@locotranssped.pl

tel. +48 612 793 500

Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

Możliwość komentowania została wyłączona.

Z pasją i zaangażowaniem tworzymy firmę świadczącą nową jakość w branży usług transportowo-spedycyjnych. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi logistycznej zarówno małym lokalnym producentom, jak i dużym międzynarodowym korporacjom.

Locotranssped to doświadczony zespół, gotowy znaleźć nieszablonowe rozwiązanie w każdej sytuacji.. To profesjonalni kierowcy, którzy nigdy nas nie zawiedli. To własna flota i zaplecze techniczne, z nowoczesnymi kontenerami oraz naczepami, umożliwiającymi przewóz nawet najbardziej wymagających ładunków. Dzięki wszystkim tym czynnikom zapewniamy naszym klientom ciągłość łańcucha dostaw. Realizację usług opieramy na pełnej i szczerej komunikacji z klientami. Jeśli w czasie transportu pojawiają się nieprzewidziane trudności, natychmiast przystępujemy do rozwiązania problemu i niezwłocznie zawiadamiamy o tym fakcie zleceniodawcę.

Założona w 2010 roku rodzinna firma z siedzibą w Polsce jest aktualnie serwisem drogowym oraz intermodalnym działając w 28 krajach europejskich tym samym tworząc w transporcie i logistyce rozwiązania kolejowe między Wielką Brytanią i Irlandią, a Europą kontynentalną.

Jesteśmy dumni z bycia jednym z pionierów transportu intermodalnego w Polsce, stając się coraz bardziej świadomymi oraz otwartymi na innowację w tworzeniu zintegrowanych łańcuchów dostaw. Podejmując inicjatywę i odpowiedzialność bycia inicjatorem rozwoju transportu intermodalnego w Polsce, dlatego każdego roku poszerzamy geograficzny obszar Naszej obsługi o nowe kraje ( w 2021 roku nasz serwis stał się obecny w Portugalii, Szwecji oraz Irlandii).

Nasza ambicja strategiczna zmieniła się w 2019 roku, kiedy skupiliśmy się już nie tylko na wynikach finansowych, ale w znacznym stopniu na eliminowaniu wpływu naszej działalności na środowisko, zwracając uwagę na zmieniające się warunki gospodarcze, dając przy tym stabilizację łańcuchów dostaw.

Nasz kolejny krok w kierunku jakości świadczonych usług dla Naszych klientów to wdrożenie Certyfikatu ISO 28000 który stanowi ramy zarządzania procesem transportu oraz pomaga minimalizować ryzyko wystąpienia zdarzeń niepożądanych, a więc pomaga zapewnić dostawy na czas bez ryzyka uszkodzenia towaru.

Certyfikat ISO 9001:2015 potwierdza, że System Zarządzania firmą Locotranssped został oceniony jako bardzo profesjonalny i uznany za zgodny z wymaganiami norm oraz z zakresem oferowanych usług. To Nasza nieustanna praca w podnoszeniu jakości świadczonych dla naszych klientów pozwala nam tak dobrze rozumieć potrzeby Naszych partnerów.

Mając na celu zapewnienie wysokich standardów świadczonych usług, Locotranssped wdrożyło i uzyskało certyfikację zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP co pozwala na monitorowanie wszystkich elementów podczas procesu transportu, w których bierze udział produkt spożywczy, w zakresie zachowania bezpieczeństwa i najwyższej jakości.

Świadomość zmian w trendach logistycznych zobowiązuje Nas do zapewnienia zrównoważonej logistyki intermodalnej dla Naszych Klientów, tak by dawać możliwość decydowania każdemu z Naszych Partnerów o tym, jaki chcą mieć wpływ na swój ślad emisyjny.

Aby zapewnić klientom pewność dostaw, sami podchodzimy do planowania w sposób elastyczny. Dzięki zaawansowanym systemom zarządzania możemy oferować klientom awizację, a także zamawianie transportu w ramach wybranych okien czasowych. Jednocześnie sprawujemy ścisły nadzór nad warunkami kluczowymi dla bezpieczeństwa i jakości dostarczanych towarów – potrafimy określić odpowiednie parametry przewozu dla danego rodzaju produktów i zapewniamy stałą kontrolę temperatury w każdym punkcie trasy.

Definiujemy na nowo transport i spedycję

Zapewniamy codzienny serwis logistyczny ponad 7000 kontrahentów na terenie całej Europy. W niepewnych czasach jesteśmy dla naszych klientów gwarancją stabilności łańcuchów dostaw.

Reagujemy błyskawicznie, gdy nas potrzebujesz

Szybka reakcja w szczycie sezonu, transport ładunków o szczególnych wymaganiach, a może zwiększenie wydajności łańcucha dostaw? Zapewniamy usługi dopasowane do każdej sytuacji

Zapewniamy wszechstronne wsparcie dla każdej firmy

Każdą usługę dostosowujemy do wymagań dla danego rodzaju ładunków, ale także do oczekiwań i potrzeb naszych klientów.

Mamy świadomość, że nasze działania są kluczowe dla realizacji ich celów.

Pamiętamy o potrzebach rynku, ale i środowiska

Terminowość dostaw, bezpieczeństwo ładunków, optymalizacja kosztów i umiejętność elastycznego reagowania w każdej sytuacji to od lat absolutny fundament naszych działań.

Sięgamy jednak po znacznie więcej: dążymy do tego, aby globalny transport był przyjazny dla środowiska naturalnego, a więc i dla człowieka.

Obsługujemy kluczowe sektory

Znając specyfikę każdego z obszarów rynku wiemy, jakiego wsparcia potrzebujesz


Content not available.
Please allow cookies by clicking Accept on the banner

 

Locotranssped Sp. z o.o.
ABP. Antoniego Baraniaka 88c bud. D
61-131 Poznań

Tel. +48 612 793 500
biuro@locotranssped.pl

Oddział w Szczecinie
ul. Storrady-Świętosławy 1b,
71-602 Szczecin

biuro@locotranssped.pl
+48 612 793 500

Oddział w Gnieźnie
ul. Roosevelta 83,
62-200 Gniezno

biuro@locotranssped.pl
+48 612 793 500

Oddział we Wrocławiu
plac Jana Pawła II 9,
50-043 Wrocław

biuro@locotranssped
+48 612 793 500

 

Zapewnienie odpowiednich warunków transportu, ściśle dopasowanych do charakteru danego ładunku, to w Locotranssped kwestia bezdyskusyjna. Klienci powierzali nam już zlecenia, które wydawały się niewykonalne – zrealizowaliśmy je z sukcesem.

Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających branż

Doskonała znajomość specyfiki poszczególnych branż, a także rynków – zarówno krajowych, jak i międzynarodowych – pozwala nam realizować przewozy dokładnie w taki sposób, jakiego potrzebują nasi klienci. Dysponujemy specjalistycznym wyposażeniem, osprzętem i technologiami, a jeśli sytuacja tego wymaga, uruchamiamy dodatkowo sieć sprawdzonych podwykonawców.

Rzetelność i zaufanie

Zaufanie i satysfakcja klientów stanowią dla nas priorytet. Jeśli podejmujemy się organizacji przewozu, jest to gwarancja, że ze zobowiązania wywiążemy się na 100% – bez względu na ponoszone przez nas koszty, czy ewentualne przeszkody.

FMCG FOOD

Doskonała jakość i świeżość żywności

Dbamy o to, aby żywność trafiająca od producentów do hurtowni oraz punktów handlowych zachowywała doskonałą jakość i świeżość. Terminowa i zawsze zgodna z wymaganiami realizacja dostaw jest kluczową wartością dla klientów Locotranssped – daje im poczucie stabilności i jest fundamentem dla rozwoju ich firm.

Aby zapewnić klientom pewność dostaw, sami podchodzimy do planowania w sposób elastyczny. Dzięki zaawansowanym systemom zarządzania możemy oferować klientom awizację, a także zamawianie transportu w ramach wybranych okien czasowych. Jednocześnie sprawujemy ścisły nadzór nad warunkami kluczowymi dla bezpieczeństwa i jakości dostarczanych towarów – potrafimy określić odpowiednie parametry przewozu dla danego rodzaju produktów i zapewniamy stałą kontrolę temperatury w każdym punkcie trasy.

FMGC NON FOOD

Gwarancja błyskawicznej organizacji dostaw

W branży dóbr szybkozbywalnych dajemy naszym klientom gwarancję błyskawicznej organizacji dostaw w precyzyjnie ustalonych oknach czasowych. Służymy im niezawodnym wsparciem nawet w szczycie sezonu, gdy zapotrzebowanie na określone grupy produktów wzrasta nieproporcjonalnie szybko.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać naszym klientom poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Wiemy, jak istotną rolę w budowaniu ich marki oraz rynkowej pozycji odgrywają dostawy towarów. Dysponujemy rozległą i profesjonalnie wyposażona flotą własną, a także rozbudowaną siecią zaufanych partnerów biznesowych. Za transport odpowiada zespół doświadczonych kierowców o odpowiednich kwalifikacjach. Dzięki temu wielkość oczekiwanej dostawy nigdy nie stanowi przeszkody w jej terminowej realizacji. 

PRODUKTY CHEMICZNE

Transport zgodny z najwyższymi standardami

Produkty chemiczne wymagają zachowania szczególnie wysokich standardów transportu. W Locotranssped oferta przewozu towarów niebezpiecznych obejmuje nie tylko profesjonalne zaplecze techniczne i wsparcie wykwalifikowanego zespołu. To także kompleksowe rozwiązania z zakresu organizacji i zarządzania transportem, dzięki którym zapewniamy maksymalny poziom bezpieczeństwa, terminowość oraz powtarzalną jakość.

Zgodność z obowiązującymi przepisami gwarantują uzyskane przez Locotranssped pozwolenia (ADR), a także systematyczne szkolenia i kursy. Udowadniamy, że bezpieczeństwo może iść w parze z oszczędnością, a w przewozach produktów chemicznych możliwe jest zastosowanie nowoczesnego, ekologicznego transportu intermodalnego, generującego znacznie niższe koszty. Świadczymy usługi przewozu wszystkich typów towarów niebezpiecznych (prócz klas: 1 – materiały wybuchowe, 6.2 – materiały zakaźne oraz 7 – materiały promieniotwórcze). 

E-COMMERCE

Elastyczna organizacja dostaw plus nowoczesny tracking

Branża e-commerce należy do sektorów o imponującym tempie rozwoju. Szybkość i łatwość składania zamówień narzuca ogromne tempo również w obszarze dostaw zamówionych produktów do punktów odbioru, w tym centrów handlowych lub centrów dystrybucyjnych. W Locotranssped dajemy naszym klientom narzędzia i rozwiązania, dzięki którym są w stanie nadążyć za oczekiwaniami oraz potrzebami swoich odbiorców.

W procesie zarządzania dostawami dla klientów końcowych jesteśmy – jako firma logistyczna – bardzo ważnym partnerem dla przedsiębiorstw e-commerce, wspierając je naszą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki nowoczesnym narzędziom śledzenia przesyłek dostarczamy zawsze aktualną i pełną informację na temat aktualnego statusu dostawy. Gwarantujemy ponadto możliwość awizacji dostaw, a także wybrania okna czasowego bądź konkretnych godzin.

INDUSTRIAL

Profesjonalny sprzęt i kompleksowa obsługa przewozów

Usługi dla branży przemysłowej świadczymy w ramach ścisłej współpracy i porozumienia ze zleceniodawcą. Dosłownie tak, jak gdyby zespół naszych specjalistów stawał się częścią zespołu naszych klientów. Wykorzystujemy wszystkie możliwości nowoczesnego transportu – w tym również przyjaznego środowisku i ekonomicznego transportu intermodalnego – aby realizować zlecenia w sposób przejrzysty i w pełni kontrolowany, sprawny, a jednocześnie oszczędny pod względem kosztów.

Realizujemy zlecenia przede wszystkim dla branż: stalowej, budowlanej, papierniczej oraz opakowaniowej. Dostarczamy kompleksową usługę, pozostając w kontakcie zarówno z odbiorcami, jak i dostawcami. Transport realizujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu, a w imieniu klientów zajmujemy się nawet kwestią ubezpieczenia ładunków czy też ich odprawy celnej.

TECHNOLOGIA

Niezawodne wsparcie nawet w szczycie sezonu

W Locotranssped zrealizowaliśmy już blisko 45 000 dostaw produktów z sektora technologicznego. Dbamy o to, aby oferta skierowana do producentów sprzętu AGD i urządzeń elektronicznych spełniała specyficzne potrzeby tej branży, w tym również związane z jej wyraźną sezonowością. Naszym klientom zapewniamy niezawodne wsparcie nawet w okresach wymagających szczególnie dużego zaangażowania – czyli w sezonie świątecznym oraz letnim.

Duże doświadczenie umożliwia nam błyskawiczną organizację transportu z wykorzystaniem floty własnej, a w razie potrzeby – również przy wsparciu sieci naszych zaufanych partnerów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować pełną stabilność dostaw do punktów handlowych oraz hurtowni i magazynów. Konkretne rozwiązania dopasowujemy do faktycznych potrzeb klienta – poprzedzając je dokładną analizą jego oczekiwań i uwarunkowań działalności.

 

ARCHIWUM WPISÓW PORTALU

Szanowny czytelniku Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies. Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na zasadach określonych poniżej: Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawionych w czasie korzystania przez ze mnie z produktów i usług świadczonych drogą elektroniczną w ramach stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym także informacji oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie* i w celach analitycznych przez Intermodal News Sp. z.o.o.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close